Constat - Marketing and Social research
Constat Research
Constat Strategy
Constat Retail
Constat Digital

Nové technologie v ConStat

Společnost ConStat Research na začátku roku rozšířila své portfólio služeb o novou oční kameru a zkompletovala tak nabídku v oblasti eyetrackingu. Zároveň také upgradovala software (verze 2011) statické oční kamery od německé společnosti SMI (Sensomotoric Intstruments), která je vhodná zejména pro testování webů, on-linů, tv spotů a pre-testů vizuálů. Nový software umožňuje nabídnout různorodou škálu výstupů, a zároveň se také zvýšila přesnost zařízení, které pracuje s maximální odchylkou 0,5mm.

Ke statické oční kameře přibylo i tzv. mobilní oko. Mobilní oční kamera od švédské vývojové společnosti Tobii je v současné době nejmodernějším zařízením ve své kategorii, které kombinuje technologickou vyspělost s uživatelsky komfortním provedením.

ocni_kamera_tobii_glasses

Mobilní oční kamera, kterou společnost ConStat Research vlastní, tzv. Tobii Glasses, má již zabudovaný mikrofon, který k videozáznamu pořizuje i audio stopu, díky čemuž nám neunikne žádný spontánní komentář respondentů. Software navíc disponuje funkcí RTA (Retrospective Think Aloud), která umožňuje zaznamenat respondentův komentář/vysvětlení svého očního chování. Mobilní oční kamera je vhodná zejména pro out-door a in-store výzkumy. Především právě při in-store výzkumech lze využít další přídavnou funkcionalitu – IR markery. Jedná se o kontrolní komunikační body, díky nimž lze i s mobilní oční kamerou vykreslit velmi známé a klientsky velmi oblíbené teplotní mapy.

Díky investicím do nových technologií se ConStat Research stává jedna z nejmodernějších výzkumných agentur nejen v ČR, ale i ve střední Evropě.

Spojte se s námi

Design by LEONTYN | Code by NEUTRAL